• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Horsens til Fredericia Starting from 95 kr.

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Fredericia

Med virail de billigste togbilletter fra Horsens til Fredericia.

Hvis du er på udkig efter den nemmeste måde at finde den bedste pris for din toget rute, virail er, hvad du har ledt efter. Du skal blot vælge den dato og virail vil vise dig alle de tilslutninger, der tilbydes af vores partnere: ved at filtrere de resultater, du vil finde den perfekte løsning til dit budget og tidsplan. Virail vil omdirigere dig til hjemmesiden for selskabet for en enkel og sikker bestilling.

Hvor meget er de togbilletter fra Horsens til Fredericia?

Hvis du har mulighed for at booke i forvejen, vil du sandsynligvis at finde billige togbilletter fra Horsens til Fredericia til 95 kr.. I tilfælde af at du ikke planlægge på forhånd, træne billetter til Fredericia omkostninger i gennemsnit 95 kr..

Hvilket jernbaneselskaber tilbyder forbindelser med tog fra Horsens til Fredericia?

For at komme til Fredericia med tog, kan du stole på DSB, kun et eksempel blandt alle vores partnere.

Horsens til Fredericia ved tog

Bedste pris 95 kr.
Rejse varighed 41 min
Forbindelser pr dag 31
Første afgang: 01:23
Sidste afgang 01:04
Afstand 33 km

Ruteoversigt efter Tog

Forbindelser
31
Transportører
1
Minimumspris
95 kr.
Maksimal pris
95 kr.

Horsens - Fredericia

Månedlige

Bedste priser for måneden

DSB-logo
DSB
Varighed: 46 min
Horsens St. - Fredericia St.
02:34 - 03:20
DSB-logo
DSB
Varighed: 41 min
Horsens St. - Fredericia St.
03:01 - 03:42
DSB-logo
DSB
Varighed: 40 min
Horsens St. - Fredericia St.
04:50 - 05:30
DSB-logo
DSB
Varighed: 43 min
Horsens St. - Fredericia St.
08:32 - 09:15
DSB-logo
DSB
Varighed: 41 min
Horsens St. - Fredericia St.
09:01 - 09:42
DSB-logo
DSB
Varighed: 51 min
Horsens St. - Fredericia St.
09:15 - 10:06
DSB-logo
DSB
Varighed: 41 min
Horsens St. - Fredericia St.
10:01 - 10:42

Hvor lang tid tager det fra Horsens til Fredericia og hvornår togene forlader?

I gennemsnit tager det 41 min at komme til Fredericia med tog, men du bliver nødt 30 min med de hurtigste tog. Den første er tilgængelig på :01:23, mens den sidste blade :Horsens på 01:04.

I hvilke stationer kan du tage toget til Fredericia og hvor vil du ankommer?

Togene til Fredericia forlade Horsens fra Horsens St. og ankommer i Fredericia St..

Nogle gange er det muligt at få billigere løsninger ved at have et kig på begrænsede tilbud eller ved fidelity programmer, der på selskabernes hjemmesider.

Når du rejser på sådanne korte afstande, kan du også tage busser og samkørsel muligheder: med lidt held vil du finde meget billige muligheder, selv hvis du bestiller på kort varsel.