• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Find et tog fra Ikast til Vildbjerg

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Vildbjerg

Sammenlign bedste tog priserne fra Ikast til Vildbjerg.

Virail gør hver tur lettere: det eneste, du skal gøre, er at angive datoen for din rejse fra Ikast til Vildbjerg. Bagefter vil du være i stand til at finde den perfekte løsning for din rejse ved at filtrere og sortere resultaterne efter pris og afgang. Virail vil også automatisk omdirigere dig til udbyderens hjemmeside for at fuldføre din booking.

Hvor meget er de togbilletter fra Ikast til Vildbjerg?

Booking i forvejen virkelig giver dig mulighed for at spare nogle penge: i virkeligheden, kan du få billige togbilletter fra Ikast til Vildbjerg også for kun 33,60 kr., mens den gennemsnitlige pris er 42,96 kr..

Tog fra Ikast til Vildbjerg: hvilke virksomheder kan din rejsepartner?

For at komme til Vildbjerg med tog, kan du stole på DSB, kun et eksempel blandt alle vores partnere.

Ikast til Vildbjerg ved tog

Bedste pris 33,60 kr.
Rejse varighed 34 min
Forbindelser pr dag 19
Første afgang: 06:16
Sidste afgang 00:41
Afstand 25 km

Ruteoversigt efter train

Forbindelser
19
Transportører
1
Minimumspris
33,60 kr.
Maksimal pris
49 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
08:41 - 09:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
09:41 - 10:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
10:41 - 11:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
11:41 - 12:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
12:41 - 13:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
13:41 - 14:12
DSB-logo
DSB
Varighed: 31 min
Ikast St. - Vildbjerg St.
14:41 - 15:12

Hvad tid gøre togene til Vildbjerg orlov, og hvor længe er rejsen?

Mens det første tog til Vildbjerg blade på 06:16, er den sidste planlagt til 00:41. Den gennemsnitlige varighed af rejsen er af 34 min, men de hurtigste tog kan få dig til at Vildbjerg i 27 min.

Hvilke stationer gør togene til Vildbjerg orlov fra?

Du kan tage toget til Vildbjerg på Ikast St., som ankommer til Vildbjerg St..

Glem ikke at købe mad og drikkevarer på forhånd, hvis du har brug for dem: togstationer har ikke altid butikker, mens ombord cafà s er ikke altid tilgængelige og ofte meget dyre.

For korte afstande som mellem Ikast og Vildbjerg, busser og samkørsel er gode alternativer til toget, takket være deres lave omkostninger. Også busser har den fordel, at komme til de mindste byer, hvor det er ingen togstation.