• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Find et tog fra Kalundborg til Mørkøv

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Mørkøv

Sammenlign bedste tog priserne fra Kalundborg til Mørkøv.

Virail har den magiske trick for at finde dine billige togbilletter til Mørkøv. Du skal blot indtaste dine rejsedatoer og sætte filtrene til afgang og pris i henhold til dine præferencer. Når du vælger de bedste muligheder rejse til dit tog fra Kalundborg til Mørkøv, vil virail omdirigere dig automatisk til udbyderens hjemmeside for køb.

Hvor meget er de togbilletter fra Kalundborg til Mørkøv?

Hvis du har mulighed for at booke i forvejen, vil du sandsynligvis at finde billige togbilletter fra Kalundborg til Mørkøv til 27,20 kr.. I tilfælde af at du ikke planlægge på forhånd, træne billetter til Mørkøv omkostninger i gennemsnit 27,20 kr..

Hvilke virksomheder tjener ruten fra Kalundborg til Mørkøv?

Virail finder tilbud fra masser af jernbaneselskaber i Europa og i resten af verden. For eksempel, det viser dig de mulige togforbindelser fra Kalundborg til Mørkøv tilbydes af DSB.

Kalundborg til Mørkøv ved tog

Bedste pris 27,20 kr.
Rejse varighed 27 min
Forbindelser pr dag 18
Første afgang: 06:45
Sidste afgang 23:45
Afstand 26 km

Ruteoversigt efter train

Forbindelser
18
Transportører
1
Minimumspris
27,20 kr.
Maksimal pris
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
06:45 - 07:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
07:45 - 08:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
08:45 - 09:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
09:45 - 10:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
10:45 - 11:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
11:45 - 12:12
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 27 min
Kalundborg St. - Mørkøv St.
12:45 - 13:12
27,20 kr.

Hvor lang tid tager det fra Kalundborg til Mørkøv og hvornår togene forlader?

Det vil tage dig 27 min at nå Mørkøv. Den tidligste Toget kører Kalundborg på 06:45, mens den sidste blade på 23:45.

Hvilke stationer tjener jernbanestrækningen Kalundborg - Mørkøv?

Togene til Mørkøv forlade Kalundborg fra Kalundborg St. og ankommer i Mørkøv St..

Hvis der sker ændringer i din rute, skal du sørge for altid at have tid nok til at gå fra den ene platform til den anden og aldrig glemme muligheden for forsinkelse, der kunne gøre dig gå glip af andet tog.

For korte afstande som mellem Kalundborg og Mørkøv, busser og samkørsel er gode alternativer til toget, takket være deres lave omkostninger. Også busser har den fordel, at komme til de mindste byer, hvor det er ingen togstation.