• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Lunderskov til Vejen Starting from 20 kr.

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Vejen

Sammenlign bedste tog priserne fra Lunderskov til Vejen.

Virail har den magiske trick for at finde dine billige togbilletter til Vejen. Du skal blot indtaste dine rejsedatoer og sætte filtrene til afgang og pris i henhold til dine præferencer. Når du vælger de bedste muligheder rejse til dit tog fra Lunderskov til Vejen, vil virail omdirigere dig automatisk til udbyderens hjemmeside for køb.

Hvor meget er de togbilletter fra Lunderskov til Vejen?

Den gennemsnitlige pris på togbilletter fra Lunderskov til Vejen er af 26,10 kr.. Men vil du være i stand til at finde billigere billetter, hvis du bestiller i forvejen, eller hvis du kan være fleksibel med dine datoer: de billigste togbilletter fra Lunderskov til Vejen kan være omkring 20 kr..

Tog fra Lunderskov til Vejen: hvilke virksomheder kan din rejsepartner?

Virail finder tilbud fra masser af jernbaneselskaber i Europa og i resten af verden. For eksempel, det viser dig de mulige togforbindelser fra Lunderskov til Vejen tilbydes af DSB.

Lunderskov til Vejen ved tog

Bedste pris 20 kr.
Rejse varighed 7 min
Forbindelser pr dag 27
Første afgang: 06:36
Sidste afgang 01:46
Afstand 10 km

Ruteoversigt efter Tog

Forbindelser
27
Transportører
1
Minimumspris
20 kr.
Maksimal pris
30 kr.

Lunderskov - Vejen

Månedlige

Bedste priser for måneden

DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
08:36 - 08:43
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
09:36 - 09:43
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
10:36 - 10:43
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
11:00 - 11:07
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
11:36 - 11:43
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
12:00 - 12:07
DSB-logo
DSB
Varighed: 7 min
Lunderskov St. - Vejen St.
12:36 - 12:43

Hvad tid gøre togene til Vejen orlov, og hvor længe er rejsen?

Den gennemsnitlige varighed af rejsen er 7 min, men de hurtigste forbindelser tage dig til Vejen i 6 min. Det første tog kører fra Lunderskov på 06:36, mens den sidste blade på 01:46.

Hvilke stationer gør togene til Vejen orlov fra?

Du kan tage toget til Vejen på Lunderskov St., som ankommer til Vejen St..

Glem ikke at købe mad og drikkevarer på forhånd, hvis du har brug for dem: togstationer har ikke altid butikker, mens ombord cafà s er ikke altid tilgængelige og ofte meget dyre.

Hvis toget tidsplanen ikke passer i din tidsplan eller budget, bus og samkørsel kan give dig nogle tid og pris alternativer, uden væsentligt at ændre rejsens varighed.