Header background
  • Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Varde til Vejen Starting from 59,20 kr.

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Opdage
Ved Tog

I morgen

Opdage
Ved Tog

2 Dage

Opdage
Black Friday-tilbud
Spar mindst 30% indtil 1. december 2021
Se tilbud

Gælder for bookinger foretaget før 1. december 2021 kl. 09.00 (UTC+1). Andre vilkår gælder for tilbuddet.

De bedste tilbud til dit tog fra Varde til Vejen på virail.

Virail gør hver tur lettere: det eneste, du skal gøre, er at angive datoen for din rejse fra Varde til Vejen. Bagefter vil du være i stand til at finde den perfekte løsning for din rejse ved at filtrere og sortere resultaterne efter pris og afgang. Virail vil også automatisk omdirigere dig til udbyderens hjemmeside for at fuldføre din booking.

Hvor meget er de togbilletter fra Varde til Vejen?

Booking i forvejen virkelig giver dig mulighed for at spare nogle penge: i virkeligheden, kan du få billige togbilletter fra Varde til Vejen også for kun 59,20 kr., mens den gennemsnitlige pris er 66,47 kr..

Hvilke virksomheder tjener ruten fra Varde til Vejen?

For at komme til Vejen med tog, kan du stole på DSB, kun et eksempel blandt alle vores partnere.

Varde til Vejen ved tog

Bedste pris 59,20 kr.
Rejse varighed 1 t 28 min
Forbindelser pr dag 74
Første afgang: 05:27
Sidste afgang 00:37
Afstand 44 km

Ruteoversigt efter Tog

Forbindelser
74
Transportører
1
Minimumspris
59,20 kr.
Maksimal pris
74 kr.

Varde - Vejen

Månedlige

Bedste priser for måneden

DSB-logo
DSB
2 ændringer
Varighed: 1 t 23 min
Varde Vest St. - Vejen St.
05:27 - 06:50
DSB-logo
DSB
1 ændring
Varighed: 1 t 3 min
Varde St. - Vejen St.
05:47 - 06:50
DSB-logo
DSB
1 ændring
Varighed: 1 t 1 min
Varde Kaserne St. - Vejen St.
05:49 - 06:50
DSB-logo
DSB
1 ændring
Varighed: 56 min
Varde Vest St. - Vejen St.
06:54 - 07:50
DSB-logo
DSB
1 ændring
Varighed: 50 min
Varde St. - Vejen St.
07:00 - 07:50
DSB-logo
DSB
1 ændring
Varighed: 48 min
Varde Kaserne St. - Vejen St.
07:02 - 07:50
DSB-logo
DSB
2 ændringer
Varighed: 1 t 24 min
Varde Vest St. - Vejen St.
07:26 - 08:50

Hvor lang tid til du har brug for at komme til Vejen med tog?

Det første tog til Vejen blade på 05:27, mens den sidste på 00:37. I gennemsnit, rejsen varer 1 t 28 min, men med de hurtigste forbindelser, du vil være i Vejen i 48 min.

Hvilke stationer tjener jernbanestrækningen Varde - Vejen?

De tog til Vejen kan efterlade fra Varde Vest St., Varde Kaserne St., Varde St. og ankommer til Vejen St..

Glem ikke at købe mad og drikkevarer på forhånd, hvis du har brug for dem: togstationer har ikke altid butikker, mens ombord cafà s er ikke altid tilgængelige og ofte meget dyre.

Når det kommer til korte afstande, bus og samkørsel repræsenterer et godt alternativ til togrejsen, især hvis du rejser med et begrænset budget.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback