• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Vildbjerg til Herning Starting from 22,40 kr.

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Herning

Virail finder til dig de bedste tog tilbud fra Vildbjerg til Herning.

Virail gør hver tur lettere: det eneste, du skal gøre, er at angive datoen for din rejse fra Vildbjerg til Herning. Bagefter vil du være i stand til at finde den perfekte løsning for din rejse ved at filtrere og sortere resultaterne efter pris og afgang. Virail vil også automatisk omdirigere dig til udbyderens hjemmeside for at fuldføre din booking.

Hvor meget er den billigste togbillet fra Vildbjerg til Herning?

Hvis du har mulighed for at booke i forvejen, vil du sandsynligvis at finde billige togbilletter fra Vildbjerg til Herning til 22,40 kr.. I tilfælde af at du ikke planlægge på forhånd, træne billetter til Herning omkostninger i gennemsnit 25,46 kr..

Tog fra Vildbjerg til Herning: hvilke virksomheder kan din rejsepartner?

Blandt alle vores partnere, vil du også finde DSB, der giver de togforbindelser mellem Vildbjerg og Herning.

Vildbjerg til Herning ved tog

Rejse varighed 15 min
Forbindelser pr dag 26
Første afgang: 07:38
Sidste afgang 01:40
Afstand 14 km

Billet priser Vildbjerg - Herning hver dag

 
I dag
Mere
I morgen
Mere
Om 2 dage
Mere
Om 3 dage
Mere
Om 4 dage
Mere
Om 5 dage
Mere
Om 6 dage
Mere

Ruteoversigt efter Tog

Forbindelser
25
Transportører
1
Minimumspris
22,40 kr.
Maksimal pris
30 kr.

Vildbjerg - Herning

Månedlige

Bedste priser for måneden

DSB-logo
DSB
Varighed: 13 min
Vildbjerg St. - Herning St.
07:38 - 07:51
DSB-logo
DSB
Varighed: 18 min
Vildbjerg St. - Herning St.
08:12 - 08:30
DSB-logo
DSB
Varighed: 13 min
Vildbjerg St. - Herning St.
08:40 - 08:53
DSB-logo
DSB
Varighed: 14 min
Vildbjerg St. - Herning St.
09:12 - 09:26
DSB-logo
DSB
Varighed: 18 min
Vildbjerg St. - Herning St.
10:12 - 10:30
DSB-logo
DSB
Varighed: 13 min
Vildbjerg St. - Herning St.
10:40 - 10:53
DSB-logo
DSB
Varighed: 18 min
Vildbjerg St. - Herning St.
11:12 - 11:30

Hvor lang tid tager det fra Vildbjerg til Herning og hvornår togene forlader?

Med de hurtigste forbindelser vil du være i Herning i 10 min, men i gennemsnit tager 14 min. Den første tog ledes til Herningy er på 05:44, mens den sidste blade Vildbjerg på 01:40.

I hvilke stationer kan du tage toget til Herning og hvor vil du ankommer?

Togene kører Vildbjerg fra Vildbjerg St. og ankommer til Herning St..

Hvis toget tidsplanen ikke passer i din tidsplan eller budget, bus og samkørsel kan give dig nogle tid og pris alternativer, uden væsentligt at ændre rejsens varighed.