• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Skanderborg til Hadsten

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Hadsten

Rejseoplysninger

Bedste pris 59,20 kr.
Rejse varighed 41 min
Forbindelser pr dag 31
Første afgang: 01:04
Sidste afgang 00:04
Afstand 33 km

Med virail de billigste togbilletter fra Skanderborg til Hadsten.

Virail har den magiske trick for at finde dine billige togbilletter til Hadsten. Du skal blot indtaste dine rejsedatoer og sætte filtrene til afgang og pris i henhold til dine præferencer. Når du vælger de bedste muligheder rejse til dit tog fra Skanderborg til Hadsten, vil virail omdirigere dig automatisk til udbyderens hjemmeside for køb.

Hvor meget er de lave omkostninger togbilletter fra Skanderborg til Hadsten?

Den gennemsnitlige pris på togbilletter fra Skanderborg til Hadsten er af 59,20 kr.. Men vil du være i stand til at finde billigere billetter, hvis du bestiller i forvejen, eller hvis du kan være fleksibel med dine datoer: de billigste togbilletter fra Skanderborg til Hadsten kan være omkring 59,20 kr..

Tog fra Skanderborg til Hadsten: hvilke virksomheder kan din rejsepartner?

For at komme til Hadsten med tog, kan du stole på DSB, kun et eksempel blandt alle vores partnere.

Stationernes afgange

Skanderborg St.

Destination stationer

Hadsten St.

CO2-emissioner for denne rute

Fly
9.405kg
Tog
0.462kg
Bus
2.244kg
Bil
1.617kg
DSB-logo
DSB
Varighed: 36 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
01:04 - 01:40
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 35 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
03:07 - 03:42
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 37 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
05:35 - 06:12
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 48 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
06:29 - 07:17
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 59 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
07:18 - 08:17
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 36 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
07:29 - 08:05
59,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 41 min
Skanderborg St. - Hadsten St.
07:56 - 08:37
59,20 kr.

Hvad tid gøre togene til Hadsten orlov, og hvor længe er rejsen?

Den gennemsnitlige varighed af rejsen er 41 min, men de hurtigste forbindelser tage dig til Hadsten i 35 min. Det første tog kører fra Skanderborg på 01:04, mens den sidste blade på 00:04.

Hvilke stationer skal betjenes af de tog, der kører fra Skanderborg til Hadsten?

Togene til Hadsten forlade Skanderborg fra Skanderborg St. og ankommer i Hadsten St..

For korte afstande som mellem Skanderborg og Hadsten, busser og samkørsel er gode alternativer til toget, takket være deres lave omkostninger. Også busser har den fordel, at komme til de mindste byer, hvor det er ingen togstation.

Logo