• Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Ordrup til Høje Tåstrup

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Ved Tog

I morgen

Ved Tog

2 Dage

Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Høje Tåstrup

Rejseoplysninger

Bedste pris 27,20 kr.
Rejse varighed 44 min
Forbindelser pr dag 32
Første afgang: 01:16
Sidste afgang 23:56
Afstand 23 km

Billige flybilletter tog fra Ordrup til Høje Tåstrup på virail.

At finde den perfekte togforbindelse har aldrig været så nemt: Takket være virail, du vil være i stand til at sammenligne hundredvis af tilbud på samme tid blot ved at indsætte datoen for din rejse. Gennem pris- og afrejse filtre, vil du have mulighed for at begrænse resultaterne og find den perfekte løsning. Bookingen foregår på udbyderens hjemmeside, som du vil blive automatisk omdirigeret.

Hvor meget er de togbilletter fra Ordrup til Høje Tåstrup?

Hvis du har mulighed for at booke i forvejen, vil du sandsynligvis at finde billige togbilletter fra Ordrup til Høje Tåstrup til 27,20 kr.. I tilfælde af at du ikke planlægge på forhånd, træne billetter til Høje Tåstrup omkostninger i gennemsnit 29,75 kr..

Hvilke virksomheder tjener ruten fra Ordrup til Høje Tåstrup?

Virail samarbejder med mere end 200 partnere i Europa og i resten af verden, blandt hvilke også DSB betjener toget rute Ordrup -. Høje Tåstrup

DSB-logo
DSB
Varighed: 41 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
01:16 - 01:57
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 1 t 40 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
01:49 - 03:29
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 49 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
06:07 - 06:56
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 51 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
06:09 - 07:00
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 40 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
06:27 - 07:07
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 39 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
07:17 - 07:56
27,20 kr.
DSB-logo
DSB
Varighed: 40 min
Ordrup St. - Høje Taastrup St.
07:27 - 08:07
27,20 kr.

Hvor lang tid til du har brug for at komme til Høje Tåstrup med tog?

Det første tog til Høje Tåstrup blade på 01:16, mens den sidste på 23:56. I gennemsnit, rejsen varer 44 min, men med de hurtigste forbindelser, du vil være i Høje Tåstrup i 39 min.

Hvilke stationer tjener jernbanestrækningen Ordrup - Høje Tåstrup?

Togene til Høje Tåstrup forlade Ordrup fra Ordrup St. og ankommer i Høje Taastrup St..

Når du rejser med tog, aldrig glemme at holde din billet med dig: Sørg for at printe den ud på forhånd, eller at hente den mobile version, hvis tilladt.

For korte afstande som mellem Ordrup og Høje Tåstrup, busser og samkørsel er gode alternativer til toget, takket være deres lave omkostninger. Også busser har den fordel, at komme til de mindste byer, hvor det er ingen togstation.

Logo