København til Kolding Bus


Download vores app gratis
Alle dine rejsebehov samlet ét sted
Find den billigste billet til din rejse
Sikr din billet i dag og få de bedste tilbud!
København til Kolding af bus
Rejsen fra København til Kolding by bus er 195,71 km og tager 4 t. og 16 min.. Der er 5 forbindelser om dagen, med den første afgang kl 05.35 og den sidste kl 21.20. Det er muligt at rejse fra København til Kolding med bus for så lidt som 75,35 kr. eller så meget som 333,98 kr.. Den bedste pris for denne rejse er 75,35 kr..
Laveste pris | 75,35 kr. |
Rejsens varighed | 4 t. og 16 min. |
Tilslutning pr. dag | FlixBus 5 |
Laveste pris | FlixBus 75,35 kr. |
Højeste pris | FlixBus 333,98 kr. |
Første afgang | FlixBus 05.35 |
Sidste afgang | FlixBus 21.20 |
Afstand | FlixBus 195,71 km |
Afgang | FlixBus København |
Ankomst | FlixBus Kolding |
Transportører | FlixBus FlixBus |
Bus Billetter fra København til Kolding
Sammenlign priser og billetter fra København til Kolding
Virail Pro Tip ✌: Ved reservation 10 dage i forvejen sparer du i gennemsnit 10 %
Pris når afrejsedatoen nærmer sig
Busselskaber kan opkræve højere billetpriser, når afgangsdatoen nærmer sig. Priserne i de næste dage kan variere fra omkring 55,86 kr. til 145,57 kr., men kan ændres. Vores råd er at booke så tidligt som muligt for potentielt at spare op til 62% på din rejse!
Bedste tidspunkt at booke billige busbilletter fra København til Kolding
De billigste København - Kolding busbilletter kan findes for så lavt som 95,81 kr., hvis du er heldig, eller 123,53 kr. i gennemsnit. Den dyreste billet kan koste så meget som 163,27 kr..
Find den bedste dag at rejse til Kolding med bus
Når du rejser til Kolding med bus, hvis du vil undgå menneskemængder, kan du tjekke, hvor ofte vores kunder rejser inden for de næste 30 dage ved at bruge grafen nedenfor. I gennemsnit er spidsbelastningstiderne for at rejse mellem 6:30 og 9:00 om morgenen eller mellem 16:00 og 19:00 om aftenen. Vær venligst opmærksom på dette, når du rejser til dit udgangspunkt, da du muligvis har brug for lidt ekstra tid til at ankomme, især i storbyer!
København til Kolding CO2-emissioner med Bus

Noget vi kan forbedre?