Header background
  • Enkeltbillet
  • Tur-retur

Søg efter overnatninger med Booking.com

Find et tog fra Svendborg til Odense

Starting from
66,40 kr.
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Find den billigste billet til din rejse

Ved Tog

I dag

Opdage
Ved Tog

I morgen

Opdage
Ved Tog

2 Dage

Opdage
Rentalcars.com

Find billig biludlejning i Odense

Opdage

Sammenlign bedste tog priserne fra Svendborg til Odense.

Hvis du er på udkig efter den nemmeste måde at finde den bedste pris for din toget rute, virail er, hvad du har ledt efter. Du skal blot vælge den dato og virail vil vise dig alle de tilslutninger, der tilbydes af vores partnere: ved at filtrere de resultater, du vil finde den perfekte løsning til dit budget og tidsplan. Virail vil omdirigere dig til hjemmesiden for selskabet for en enkel og sikker bestilling.

Hvad er prisen på togbilletter fra Svendborg til Odense?

Booking i forvejen virkelig giver dig mulighed for at spare nogle penge: i virkeligheden, kan du få billige togbilletter fra Svendborg til Odense også for kun 66,40 kr., mens den gennemsnitlige pris er 73,78 kr..

Hvilke virksomheder rejse fra Svendborg til Odense med tog?

Virail samarbejder med mere end 200 partnere i Europa og i resten af verden, blandt hvilke også DSB betjener toget rute Svendborg -. Odense

Svendborg til Odense ved tog

Rejse varighed 42 min
Forbindelser pr dag 117
Første afgang: 01:05
Sidste afgang 00:06
Afstand 40 km

Ruteoversigt efter Tog

Forbindelser
117
Transportører
1
Minimumspris
66,40 kr.
Maksimal pris
83 kr.

Svendborg - Odense

Månedlige

Bedste priser for måneden

DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 51 min
Svendborg St. - Odense St.
01:05 - 01:56
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 47 min
Svendborg St. - Odense Sygehus St.
01:05 - 01:52
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 48 min
Svendborg Vest St. - Odense St.
01:08 - 01:56
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 44 min
Svendborg Vest St. - Odense Sygehus St.
01:08 - 01:52
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 39 min
Svendborg St. - Odense Sygehus St.
06:03 - 06:42
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 43 min
Svendborg St. - Odense St.
06:03 - 06:46
DSB-logo
DSB
direkte
Varighed: 36 min
Svendborg Vest St. - Odense Sygehus St.
06:06 - 06:42

Hvor lang tid tager det fra Svendborg til Odense og hvornår togene forlader?

Den gennemsnitlige varighed af rejsen er 43 min, men de hurtigste forbindelser tage dig til Odense i 32 min. Det første tog kører fra Svendborg på 01:03, mens den sidste blade på 00:06.

Hvad er afrejse og ankomst stationer i Svendborg og Odense?

Togene til Odense forlade Svendborg fra Svendborg St., Svendborg Vest St. og ankommer i Odense Sygehus St., Odense St..

Hvis toget tidsplanen ikke passer i din tidsplan eller budget, bus og samkørsel kan give dig nogle tid og pris alternativer, uden væsentligt at ændre rejsens varighed.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dage
:
14
:
35
:
33